19 Ocak 2017 Perşembe

Çocuklar İçin Müzikli Masallar İş Sanat’ta


Sevilen oyuncu, Tavşanla KaplumbağaSavanların Gözcüsü ve İki Kız Kardeş masallarını minik sanatseverler için seslendirecek

Ebru Cündübeyoğlu’nun anlatımıyla

Çocuklar İçin Müzikli Masallar İş Sanat’ta

İş Sanat’ın ilk kez geçtiğimiz Aralık ayında sahnelediği Çocuklar İçin Müzikli Masallar ocak ayında da miniklerle buluşacak. Tiyatro sanatçısı Yıldıray Şahinler’in yönettiği Çocuklar İçin Müzikli Masallar’ın bu ayki konuk anlatıcısı ise sevilen oyuncu Ebru Cündübeyoğlu olacak.
Minik izleyiciler, dünya masallarının en güzel örneklerinin izinde; eğlenceli danslar, neşeli melodiler ve şarkıların yanı sıra rengârenk ışıklar, ilginç maskeler ve sürpriz bölümlerle bilinmeyen diyarlara doğru benzersiz bir yolculuğa çıkacak. Aytek Önal ve Selim Can Yalçın’ın neşeli canlandırmalarına Eren Aydoğan piyanosuyla eşlik edecek.

Tavşanla KaplumbağaSavanların Gözcüsü ve İki Kız Kardeş masallarının yepyeni bir uyarlamayla sahneleneceği, çocuğunuz ve sizin için eğlenceli bir Pazar günü vadeden bu neşeli oyunu kaçırmamak için 22 Ocak 2017, Pazar günü saat 15.00’ı ajandalarınıza şimdiden not edebilirsiniz.

Bilet Fiyatları: Tüm Kademeler: 20 TL İndirimli: 15 TL

Satış noktaları
İş Sanat Ana Gişe - 0212 316 10 83 / Biletix – 0216 556 98 00 / www.biletix.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder