31 Aralık 2013 Salı

Bağdat Caddesinde Yeni Yıl..

 
Evimize yakın olduğu için Bağdat Caddesine sık gideriz ve severiz de, cafeleri , ortamı, restoranları ile güzel vakit geçirebileceğiz bir yer. Kaldırımlar çok geniş ve bebek arabasıyla gezmek çok rahat, ayrıca bebeği emzirmek için emzirme odası olan alternatifler var.
 
 
Bu sene yeni yıl için caddeyi çok güzel süslemiş Kadıköy Belediyesi, akşamları her yer ışıl ışıl. Caddenin her köşesinde ayrı süsler yerleştirmişler, Poyraz bayıldı süslere ve normalde fotoğraf çektirmekten nefret etmesine rağmen, hepsiyle çektirmek istedi.
 
 
Yılbaşı geldi fakat süslerin hemen kalkacağını sanmıyorum, fırsat olursa bir akşam caddeye inin, bu güzel ortamı gezin. Sadece sokaklar değil mağazalarda çok güzel süslenmiş, her taraf ışıklandırılmış, masal dünyası gibi, çocukların çok hoşuna gideceğine eminim. Kafelerden birinde oturup bu ışıltılı dünyayı seyredebilirsiniz..
 
 
2013 yılı bizim için güzel bir yıl oldu, bol bol gezdik, İstanbul içinde de çok gezdik bu yıl başka şehirlere de gittik. Harikalar Sahili, Kapadokya, Cunda, Burgazada, Cumalıkızık ve Bursa'ya gittik. Çocuklu olmasa da eşimle baş başa İtalya'nın tam 5 şehrini gezdik, bizim için unutulmaz bir gezi oldu. Eşim hem çocuksuz hem bensiz Almanya'yı gezdi :)
 
 
 
2014'de ailemiz için değişik bir yıl olacak mayısın sonunda 2.bebeğimizi kucağımıza alacağız, kızımız ailemize katılacak. Bu kadar minik bir bebekle ne kadar gezebileceğiz şimdiden bilemiyorum :) yaşayıp göreceğiz.
 
 
2014'ün herkes için sağlıklı, huzurlu, mutlu ve bol gezili geçmesini diliyorum. Ne diliyorsak, ne hayal ediyorsak ve ne istiyorsak gerçek olsun. Yeni yıl yeni umutlar demek, umutlarımız , hayallerimiz hiç tükenemesin, yeni yılınız kutlu olsun...
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder