22 Eylül 2013 Pazar

Çocukla kahvaltı mekan önerisi : Hacı Seyid BakırköyÇocuklu kalabalık gruplar için çok ideal bir kahvaltı mekanı anlatacağım. Biz oldukça kalabalık bir anne grubu olarak buluştuk ve çok rahat ettik.Arkadaşım Dilek Bakırköy'de kahvaltı organize edince önce çok uzak diye gidemem diye düşünmüştüm ama son anda Dileğe bir sürpriz yapıp henüz araba kullanmaya yeni başlayan arkadaşım Emine ile bir cesaret Anadolu yakasından düştük yollara. Navigasyon sağolsun bizi biraz kaybetti, karşıya geçmek isterken kendimizi Üsküdar'da bulduk ama vazgeçmedik az gittik uz gittik Bakırköy Hacı Seyid'i geç de olsa bulduk :)
 
Daha önceden tanıdıklarım ve yeni tanıştığım birçok güzel anneyle gayet keyifli bir kahvaltı yaptık. Mekan seçimi harikaydi zira hem açık büfesi çok çeşitli ve güzeldi hemde kahvaltı ettğimiz salon sadece bize ayrılmıştı. Çocuklar rahatça oyun tarafında oynarken bizde sohbet etme imkanı bulduk.
 
Çocuklar ortalıkta koşturup durdu, biz biraz peşlerinde koşturduk, biraz karnımızı doyurduk, biraz sohbet ettik. Hatta sevgili Asyanın annesi :) transa geçip, kahve falıma bile baktı.

Hepsi koşturduğundan sayamadım ama sanırım 15e yakın çocuk & anne vardı. Mekan, kahvaltı bahane güzel annelerle sohbet etmek, eskileri görmek, yenileriyle tanışmak şahaneydi. Dilek'e organizasyon için geçde olsa teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder