21 Şubat 2013 Perşembe

Bebek'te bir tur :)

Herne kadar sosyetik mekanları sevmesemde Bebek semtini oldum olası çok seviyorum. Minicik bir merkezi, sahili, cafeleri ve parkıyla çok güzel bir semt. Karşıya geçtiğimizde durak noktalarımızdan biri oluyor. Hem cafelerinde oturmayı seviyoruz, hem parkında Poyraz'ı oynatıyoruz. En son bayramda karşıya geçtiğimiz bir gün kendimizi Bebek'te bulduk. Kuzu aradaba uyumuştu. Bizde bunu fırsat bilip denize sıfır bir cafede bizimki uyanana kadar biraz keyif yaptık.
Tabii keyif çok sürmedi zira bizim oğlan uykuyu pek sevmez hemen uyandı. Uyandığında yanında biz varsak çok mutlu oluyor. Hafta içi o uyurken işe gidiyoruz dolayısıyla 5 gün uyandığında yanında olmuyoruz ama eğer yanındaysak çok keyifli oluyor kuzucuk.

Uyanıp yediklerimize musallat olduktan sonra hadi dedim kalk seninle bir yere gidiyoruz. Tuttum minik elinden meşhur bebek badem ezmecisine gittik. Senelerce önünden geçtiğim bu dükkana ilk defa Poyraz'la girdim. Poyraz'a badem ezmesi tattırmak istiyorum deyip 5 minik badem ezmesi aldım. Zaten kilosu altın pahası olduğundan 5 minik badem ezmesi 5 tl. tuttu :)) Neyse minik kese kağıdımızla kafeye geri döndük. Poyraz'a bir tane tattırdım hoşuna gitti, devamınıda yedi. Günün kalanını Poyraz'ın isteği üzerine Bebek parkında geçirdik :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder