18 Aralık 2012 Salı

Mekan Önerisi : Bağ Pastanesi - Kozyatağı

www.nurturia.com.tr de bir grup anne olarak çocuklarımızla sık sık buluşmalar organize ediyoruz. Bunları da genelde çocukların rahatça oynayabileceği bizimde çay kahve içebileceğimiz mekanlarda yapmak istiyoruz ama bu tür mekanlar bulmak çok da kolay değil. Anadolu yakasında birkaç tane çocuk cafesi var fakat bunlar da geç saatlere kadar açık değil. Özellikle çalışan anneler olarak hafta içi bir akşam buluşmak istediğimizde mekan sıkıntısı çekiyorduk. Bağ pastanesi bu sorunumuza çözüm oldu.
Buluşmamızdan bir gün önce keşfe gittik ve ortamı çok beğendim. Normalde bu kat doğum günleri için yapılmış hafta sonları burada doğum günleri kutlanıyor. Fakat biz zaten hafta içi akşam gitmek istediğimiz için sorun olmadı.
Çok güzel bir çocuk odası yapmışlar. Top havuzu , atlama zıplama oyuncakları ve jetonlu oyuncaklara benzer ama jetonla çalışmayan oyuncaklar koymuşlar. Buna benzer çocuk odalarına göre çok daha ince düşünülmüş.
Dışarıda anne babaların oturduğu masalar ve ayrıca çocuklar içinde masalar koymuşlar. Doğum günlerinde veya normal buluşmalarda çocuklar burada bir şeyler yiyebilir veya boyama vs. aktiviteler yapabilirler. Bağ pastanesinin ürünlerini zaten çok beğenirim ama pastane ürünleri dışında normal yemek menüsü de çok zengin. Biz akşam buluştuk ve yemek yiyen arkadaşlar memnun kaldı, çocuklar içeride oynarken biz dışarda kahve içtik hatta fal bile baktırdık :) Hafta içi 22.00’ye kadar açık, mekanı biz test ettik, beğendik, tavsiye ederiz.
Bağ Pastanesi E-5 üzerinde Kozyatağı Carrefour’un karşı tarafında kalıyor, yan yoldan gitmek gerekli. Adres ve iletişim bilgileri için www.bagpastanesi.com

1 yorum:

  1. BENİM çok beğendiğim ve kızıma çok güzel bir parti hazırlayan altunizade muzipo varrrrr

    YanıtlaSil