4 Kasım 2012 Pazar

Sihirli Eller Oyun Yeri (Forum İstanbul)

 
Forum zaten başlı başına büyük bir AVM ve içinde Sihirli Eller gibi kocaman bir çocuk oyun alanı var, gerçekten çok büyük ve herşey düşünülmüş bir mekan tek sorunu aşırı soğuk olması. AVM.ler nedense hep aşırı sıcak olur ama burası çok soğuktu ve ayakkabılarını çıkaran bebeler biraz üşüdü ama genede çok eğlendiler. Aslında ilk hedefimiz bebeleri buraya bırakıp kendimiz kahve içmekti ama umduğumuz gibi olmadı başta benim sıpa olmak üzere çocuklar annesiz durmaya pek yanaşmadı bizde çareyi yanlarında dikilerek kahve içmekte bulduk :)
 
Sihirli Ellerde her yere ayrı bir köşe yapılmış çocuklar için, oyun hamuru masası , kes yapıştır masası, mutfak, resim yapmaları için ayrı bir köşe, kum havuzlu oyun yeri vs. oldukça geniş bir mekan. Bizim grupta tesadüf çocukların çoğu erkek ama nedense mutfakta baya bir takıldılar :)
 
İçinde kum olan bir havuz oyun yeri yapmışlar ne kadar itiraz etsek de ikna edemedik ve Poyraz ve Onur soluğu kum havuzunda aldılar.
 
Mekan dediğim gibi çok geniş bir sürü çocuk aynı anda rahatlıkla oynayabilir. Bu tip yerlerde genelde 3 yaş altını annesiz almıyorlar burası 1,5 yaştan itibaren annesiz alıyormuş, tabii çocuk durursa :) Oyun yerinin saat ücreti 15 TL ben mekanı çok beğendim , ısınma sorununu çözerlerse tekrar gitmeyi düşünürüm.

2 yorum:

  1. aaa ne zaman gittiniz, bidahakine bizde geliriz :)

    YanıtlaSil
  2. Nihalcim Isınma sorunu çözüldü fiyat 18 TL oldu sevgiler.Geçen sene kurban bayramında gitmiştik hep beraber ilknurcum

    YanıtlaSil