5 Kasım 2012 Pazartesi

Cafe Metto - Acıbadem

 
Kalabalık bir arkadaş grubu toplanacağımız zaman hepimizde çocuk olduğundan mekanıda ona göre seçmeye çalışıyoruz. Bu kadar çocukla rahat edilecek yer bulmak da her zaman kolay olmuyor. Bu açıdan Metto'da oldukça rahat ettik zira üst katı bize ayırdılar ve böylece etrafı rahatsız etme derdi olmadan rahat rahat kahvaltı edebildik.Sanırım bu cafe açıldığından beri bu kadar çocuğu bir arada görmemiştir. Kahvaltıyı bir fırsat sitesinden hep birlikte satın almıştık ve rezervasyonu tüm arkadaşlar adına ben yaptırdım ama tabii ki rezervasyon sırasında bu kadar çocukla geleceğimizi söylemedim :)) allahtan yavaş yavaş tek tek geldik de anlamadılar , mekana vardığımızda bizim için uzun bir masa hazırlanmıştı. Herkes yavaş yavaş gelmeye başlayınca kahvaltımızda hazırlandı. Bu sırada çocuklar oyun odasında oynadılar.
 
Mekanın tüm katı bizi ayırmasının yanı sıra kahvaltısıda oldukça başarılıydı, 2 kişilik serpme kahvaltıda hem soğuk hem sıcak tabakları vardı. 1 çocuk bir yetişkin rahat rahat doyduk. Kahvaltı masası toplanınca bizim minik cücelere aktivite masası yaptık. Masa başında boyama, yapboz vs. oynadılar. Henüz kendi kendilerine oynayacak kadar büyük değiller, devamlı bizim yönlendirmemizi bekliyorlar ama olsun. Allahtan ben ablamla gitmiştimde bizimki teyzesiyle oynarken ben rahat rahat türk kahvesi içebildim.


Çocuklar başlarında durup onlarla ilgilenince uzun süre oyalanabiliyor, yok onlar kendi kendilerine takılsın biz muhabbet edelim dersen arıza çıkartabiliyorlar. Bizde biraz oynattık, biraz muhabbet ettik.

Metto'ya daha sonra ailecek de gittik ben çok beğendim mekanı. Çocuklarla çok rahat edilen bir mekan. Mekanla ilgili detaylı bilgi için www.metto.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder