14 Ekim 2012 Pazar

Bir güzel semt BEBEK

 
Babalar günü için Serdar’a 6 değişik plan yapıp mail attım kendisi bunlardan birini seçti. J Sabah Poyraz bey bizi 8.30da uyandırdı , babasına hediyesini verdi , öptü, kokladı. Giyinip hazırlanıp hemen evden çıktık zaten o saatte trafik olmadığından 20 dakikada Bebek’e vardık. Bebek kahvesinde kahvaltımızı yaptık. Deniz kenarındaki masamızda kahvaltımızı edene kadar Poyraz’ı zor zaptettik hatta bir ara mecburen çıkıp etrafta bir tur atıp geri döndük kahveye.
 
Kahvaltıdan sonra Bebek Parkında uzun uzun oyun oynadık. Hava o kadar sıcaktı ki başımıza güneş geçecek sandım bir ara. Ama çocuk güneş filan dinlemiyor tabii parktan ayrılmamak için elinden geleni yaptı.
 
Park aşırı güneş aldığından sonunda Poyrazı parktan koparıp ağaçların altına gölgeye almayı başardık. Yayıldık çimlerin üzerine. Poyraz’ın sabit durması için mutlaka birşeyle meşgul olması lazım mesela bir şeyler yerken bir süre sabit duruyor onun için iki dakika dinlenmek istediğimde mutlaka eline yiyecek birşeyler veriyorum yakında pisboğaz yapacağım çocuğu J çimlerde oturup babasıyla hapur hupur yeşil erik yedi küçük bey.
 
Poyraz burada da kendine bir abi buldu. Çocuk abilere hasta özellikle 9-10 yaş erkek çocuklarına bayılıyor abi abi diye peşlerinden koşup duruyor. Burada da kendine bir Yağız abi buldu ve 1 saate yakın onunla top oynadı, çalı çırpı topladı bir sürü oyunlar oynadı. Babası hemen yanlarından bende uzaktan oturup onları izledim.
 

Bebek semt olarak çok güzel, küçük bir yer olduğundan aşırı park sorunu var eğer şanslı olup yer bulursanız mutlaka Meşhur Bebek Badem Ezmecisinden badem ezmesi alın, Starbuck'ın terasından manzarayı seyrederek kahvenizi yudumlayın.
 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder